————————————————–

Partner prodejen OBI

Již 14 let Vás jako partner prodejen OBI doprovázíme při realizacích i výběru vhodných materiálů.

————————————————–

Naše adresa v Praze

levné OPRAVY & montážní SERVIS Zahradní domky

Dřevostavba je typ konstrukce, při kterém se jako hlavní stavební materiál používá dřevo – velmi často se ze dřeva staví a montují zahradní domky.

Dřevo je známé svou pevností, trvanlivostí a schopností poskytovat příjemnou atmosféru v interiéru i na zahradě.

Dřevěné zahradní domky

Zahradní domky ze dřeva mohou představovat pouhé skladiště pomůcek domácího zahrádkáře ale ty větší i místo pro odpočinek a relaxaci celé rodiny. Dnes si lze díky speciálním obchodům, které nabízí kvalitní výrobky pro dům a zahradu, vybrat z široké nabídky modelů a zakoupit skládací zahradní domek a druhý den mít domek na zahradě připravený plnit svůj účel.

Když už se rozhodnete, jak velký zahradní domek chcete, kolik prostoru potřebujete k uskladnění nářadí a zahradních strojů, jaká část bude pro odpočinkové aktivity, zda-li budete chtít uskladnit dřevo na otop, nezapomeňte najít vhodné místo, kde bude Váš nový dřevěný zahradní domek stát. Je třeba myslet i na přívod vody a elektřiny, pokud pomýšlíte na plně vybavený domek se vším všudy. Ale to nejdůležitější na místě, kde zahradní domek bude stát je pomyslná rovná a pevná základna.

Provádíme odbornou stavbu a montáž zahradních domků. Suma sumárum jde již o pěknou řádku profesí, které buď musíte sami více či méně zvládat nebo si najmout jednotlivé řemeslníky. A co když si najmete specialisty na přípravu a sestavení zahradních domků? Získáte tak balíček vše v jednom a jste zcela bez starostí.

Díky všestrannosti naší firmy i našich řemeslníků připravíme vyhovující základnu pro nový zahradní domek a naši tesaři sestaví samotný dřevěný domek včetně podlahy, která může být betonová nebo dřevěná. Jaká bude, záleží jen na Vás. My Vám pouze splníme Vaše přání a dáme Vaší zahradě další rozměr.

  • montujeme zahradní domky z OBI – výběr ZDE
  • montujeme přístřešky na nářadí a další příslušenství – výběr ZDE

Rádi poradíme s výběrem vhodného zahradního domku!

Oblast působení

Spolehlivě provádíme levné opravy pro domy, byty, penziony, průmyslové objekty, komerční a nebytové prostory. Naše hlavní lokality jsou Praha, Brno a Olomouc. S čím pomůžeme Vám?