————————————————–

Partner prodejen OBI

Již 14 let Vás jako partner prodejen OBI doprovázíme při realizacích i výběru vhodných materiálů.

————————————————–

Naše adresa v Praze

levné OPRAVY & montážní SERVIS Montáž kuchyní

Montáž kuchyní je proces instalace a sestavení kuchyňského nábytku, spotřebičů a dalších prvků do kuchyňského prostoru. Tato práce vyžaduje znalosti v oblasti nábytkové výroby, zkušenosti s montáží a správné používání nářadí.

Kuchyň je středobodem každého bytu, rodinného domu ale i firmy. Vytváří se v ní kombinace úžasných vůní a chutí, příběhy i rodinná pohoda. To vše si užijete víc, pokud se můžete spolehnout na to, že v kuchyni funguje vše tak, jak má. Madla pevně drží, dvířka jdou snadno otvírat, šuplíky se nezadrhávají, baterie je pevně přišroubovaná a neprotáčí se. Že Vám to něco připomíná a nenajde se nikdo, kdo by Vám provedl opravy kuchyňské linky?

Naši zkušení řemeslníci Vám velmi ochotně srovnají všechna dvířka, aby byla rovná a snadno se otvírala. Vymění zlomená nebo rozbitá madla a táhla dvířek a šuplíků. Skleněné výplně dostanou nový silikonový tmel a sklo již nebude cinkat při každém pohybu prosklených dvířek.

Staré kuchyňské linky a jejich opravy nejsou pro nás žádnou neznámou a hravě s tím poradíme. V případě, že jste si dovezli novu kuchyňkou linku z obchodních domů jako jsou Ikea nebo Asko, využijte služeb našich zkušených řemeslníků, kteří Vám ji složí, vyladí všechny pohyblivé komponenty, zabudují dřez a vodní baterie, napojí odpady, myčku a připojí varnou desku nebo celý sporák.

Někdy výměna kuchyňské linky s sebou nese také změny, které vyžadují šikovné obkladače nebo změnu elektrorozvodů, vody nebo plynu. To vše je hračka pro naše řemeslníky. Výhodou je, že nemusíte shánět několik různých dodavatelů, ale všechny služby Vám dodá jeden dodavatel Levne-Opravy.cz.

Doporučujeme odbornou montáž nové kuchyňské linky!

I když se montáž nábytku může zdát jako fajn zábava nebo neobvyklé kutilské dobrodružství, je nutné si uvědomit, že v kuchyni trávíte hodně času a špatně smontovaná kuchyňská sestava Vám žádnou radost dělat nebude. Proto využijte um a zkušenosti našich truhlářů, kteří jsou vybaveni kvalitním nářadím i praxí, zatím co vy můžete přemýšlet, jakou dobrotu si uvaříte jako první ve své nové kuchyni.

Montujeme kuchyňské linky a nábytek Ikea, Oresi, Jena nábytek,  XXXLutz, Jamall, Hornbach, Kika, Decodom a další.

Montáž kuchyňských linek

 • montáž kuchyňské linky od 990,-/bm
 • zapojení spotřebičů 
 • zapojení vodovodní baterie 
 • montáž obkladového panelu      
 • frézované spoje pracovní desky 
 • truhlářské úpravy   
 • demontáž staré kuchyňské a odvoz

Montáž nábytku všech značek od 190,-/h

 • montáž koupelnového nábytku
 • montáž ložnicového nábytku
 • montáž obývacích stěn
 • montáž a výroba vestavěných skříní
 • likvidace starého nábytku a odvoz

Svěřte montáž kuchyně nám – máme bohaté zkušenosti!

Oblast působení

Spolehlivě provádíme levné opravy pro domy, byty, penziony, průmyslové objekty, komerční a nebytové prostory. Naše hlavní lokality jsou Praha, Brno a Olomouc. S čím pomůžeme Vám?