Dřevěné zahradní domky mohou představovat pouhé skladiště pomůcek domácího zahrádkáře ale ty větší i místo pro odpočinek a relaxaci celé rodiny. Dnes si lze díky speciálním obchodům, které nabízí kvalitní výrobky pro dům a zahradu, vybrat z široké nabídky modelů a zakoupit skládací zahradní domek a druhý den mít domek na zahradě připravený plnit svůj účel.

Když už se rozhodnete, jak velký domek chcete, kolik prostoru potřebujete k uskladnění nářadí a zahradních strojů, jaká část bude pro odpočinkové aktivity, zda-li budete chtít uskladnit dřevo na otop, nezapomeňte najít vhodné místo, kde bude Váš nový zahradní domek stát. Je třeba myslet i na přívod vody a elektřiny, pokud pomýšlíte na plně vybavený domek se vším všudy. Ale to nejdůležitější na místě, kde domek bude stát je pomyslná rovná a pevná základna.

Suma sumárum jde již o pěknou řádku profesí, které buď musíte sami více či méně zvládat nebo si najmout jednotlivé řemeslníky. A co když si najmete specialisty na přípravu a sestavení zahradních domků? Získáte tak balíček vše v jednom a jste zcela bez starostí. Díky všestrannosti naší firmy i našich řemeslníků připravíme vyhovující základnu pro nový zahradní domek a naši tesaři sestaví samotný domek včetně podlahy, která může být betonová nebo dřevěná. Jaká bude, záleží jen na Vás. My Vám pouze splníme Vaše přání a dáme Vaší zahradě další rozměr.

 

Rychlý kontakt

Contact Information